ceturtdiena, 2012. gada 21. jūnijs

Raimonda Tigula koncis "Ārpasaules mūzika Tiguļkalnā".

Laiks vienkārši lido. Tāda sajūta rodas, ja padomāju, ka šonedēļ jau Jāņi. Kā? Tik ātri??? :)))
 Vasara šķiet tik tikko sākusies, bet viens no šīs vasaras jaukākajiem koncertiem ir jau piedzīvots, izdzīvots. Devītajā jūnijā Talsos Tiguļu kalnā. Komponista Raimonda Tigula rīkotais koncis "Ārpasaules mūzika Tiguļkalnā". Vairāk par to TE.
 Tāda īpaša, vārdos neizstāstāma noskaņa. Kaut kas ļoti burvīgs un tikai ar sajūtām sajūtams. Raimonds Tiguls ir iecerējis koncertus Tiguļkalnā padarīt par tradīciju. Es ļoti ceru, ka viņam tas izdosies! Un kaut ko tik skaistu un īpašu mums visiem izdosies baudīt arī nākamgad! :))))Tiguļu kalns  ir Talsu augstākā vieta, kādreiz te ir bijusi sena kulta vieta. Iespējams tieši tāpēc te deviņpadsmit ozoli sastādīti lielā aplī, padarot šo vietu par ļoti īpašu.

Starp koncerta apmeklētājiem netrūka arī suņu. Šis viens no augumā lielākajiem četrkājainajiem koncerta apmeklētājiem:D
Viesi no Gotlandes un Islandes.

Lieliskais "Kamēr" ar diriģentu Māri Sirmo. Izrādās, šis viņiem bija pēdējais kopīgais koncis. Žēl, patiešām žēl.


Bērni brīvdabas koncertos netraucē, viņi tos padara dzīvus. Tā man šķiet. Šajā koncī bija daudz bērnu. Vislabāk atceros zēnu, kurš sarkanā dzijas pavedienā dancināja savu dinozauru uz zemē noklātās segas. Kāds cits puika mammai jautāja - kā vispār kaut ko tādu var klausīties. Ir garlaicīgi:D
Kādas jaukas meitenes mamma sēdēja ar muguru atbalstījusies pret koku un acīm ciet baudīja koncertu. Tikmēr meita pina viņai matus. Tā izbaudot...:)))


Saulei rietot mūziku papildināja gaismu rotaļas.Kā saldais ēdiens Ievas Paršas balss.
Un tad palēnām uz māju pusi, jo odi atlido pēkšņi. Par odu līdzekli esam piemirsuši:D 
Uz auto ejam garām jaukajam Talsu muzejam (bijusī Oktes barona Firksa (19.gs.) pilsētas māja). Ziemā tā izstāžu zāles ir feins patvērums no sala...:)))Bet vasarā tas aicina - nāc uz manām trepēm spēlēties! :)))


4 komentāri:

 1. Atkal kaut kas netverams, baudāms ar īpašu auru!Paldies Tev un jaukus svētkus Tavai ģimenei!

  AtbildētDzēst
 2. Tev vienmēr tik smuki un dzīvi sanāk aprakstīt braucienus, koncertus u.c. ka visos gadījumos nožēloju, ka manis tur nebija...

  AtbildētDzēst
 3. ES arī tur biju... :) Tas bija viens pasaules līmeņa koncerts. Ticu, ka ar katru gadu skatītāju/klausītāju būs vairāk, jo nostrādās no-mutes-mutē reklāma... :)

  AtbildētDzēst
 4. Paldies, Maija! :)))
  Dace, gan kādu vasaru izbaudīsi Latvijas končus! :))) Nu vismaz dažus! :)))

  Una - tas tiešām bija ļoti īpašs koncis! Tev taisnība - patiešām pasaules līmeņa! Un ne Rīgā!:))))

  AtbildētDzēst