trešdiena, 2011. gada 2. novembris

Atskatoties uz "ķirbīšu" dienu:D


Rīts modās solot sauli, bet galu galā pelēku mākoņu pilnas debesis...
Aiz virtuves loga vējš ik pa laikam rauj no kokiem lapas un izkaisa pagalmā kā krāsainas, košas vēstules. Velku Ievai siltās drēbes un abas ejam mēģināt kādu no tām izlasīt...Viens otrs koks jau gandrīz kails, bet tur pat blakus - kāds vēl lepni māj ar zeltainām lapām.
Koša un mazliet smieklīga šodien dienasgaismā izskatās puikiem šūtā taša ar kuru pēdējā oktobra vakarā abi devās saldumu meklējumos. Saldumu taša vien tikai uz vienu vakaru:D
Tagad tajā puikām ir doma likt iekšā visu ko - sākot ar lietām skolai, līdz pat maizes kukulītim... Tad jau manīs kā tur ar to tašu galu galā būs:))

Taisnības labad gan jāsaka, ka konču medībās puiki nedevās tikai ar tašu vien! Bija paķēruši līdz arī veco, pīto grozu! Izrādās - tajā esot foršāk mest iekšā končas - varot trāpīt no lielāka attāluma:DD

Šogad pirmo reizi puikas kopā ar draugiem sakrāsojās un visi kopā gāja lūgt saldumus. Ik pa laikam gan zvanīja uz mājām un atskaitījās, kā viņiem iet. Pietiekoši lieli, lai gribētu iet kopā tikai ar draugiem, bet vēl ne tik lieli, lai vieni paši justos droši...
Jāsaka godīgi, ka man prāts bija mazliet nemierīgs viņus vienus tā palaižot tumsā. Bet negribēju būt arī tāda kā cāļu māte, kura cenšas savus putnēnus pasargāt zem spārniem visu dzīvi. Galu galā - vīrieši taču! :))Ieva protams vēl neko nenojauš par saldumiem, par raganām un citiem mošķiem:D Viņā izbrīnu rada brāļu krāsainās sejas un krāsainu papīriņu kaudze uz galda:)))

Šogad "ķirbīšu" dienā iztikām bez ķirba:D Tā vienkāršā iemesla pēc, ka puikiem bija visādas citādas iešanas un darīšanas, ka šoreiz ķirbja grebšana viņiem nešķita aktuāla. Jāsaka, ka mums - pieaugušajiem šī diena vairāk saistās ar bērnu blēņošanos, maskošanos un tamlīdzīgām izdarībām, ne īstiem svētkiem. Kas zin, kā būs nākamgad.

Bet viens ķirbjveidīgs aksesuārs tomēr rotāja mūsu mājas durvis:)))
Šis te lielais kartona ķirbis, kura autors ir Daniels! Tagad tas gan ir aizceļojis uz zēnu istabu un pagaidu variantā piesprausts pie sienas blakus Latvijas kartei...Krāsainu un košu novakari Jūsmājās! :))

4 komentāri:

 1. Jums tas tā viss vīrišķīgi un ar baisuma pieskaņu, kā tas arīpiederās!Un ai,kā māsa lepna par brāļu koņčām!Bet šiem tāda tašiņa tikusi, es ar nevarētu izšķirties, ko iekšā likt, gribētu visur stiept līdzi!

  AtbildētDzēst
 2. Maija! :)) Vīrišķība tovakar spraucās ārā pa visām šuvēm:D Būtu vēl trakāk! Bet es teicu, ka pietiek! Daniels gribēja vēl koka bultu ar naglām un ko tik nē. Nu, tā lai būtu ļoti, ļoti baisi... teicu - ja būs pārāk baisi, neviens pat vaļā durvis nevērs:D
  Ievai konču papīri ļoti patīk - feini čaukst un labi smaržo:)))
  Taša tagad ceļo līdz uz skolu - kā sporta maisiņš:)))

  AtbildētDzēst
 3. jauka Jums svinēšana sanākusi. man tik mīļas liekās tā bildes, kur mazā māsa brālim klēpī un izbrīnā skatās uz izkrāsotajām sejām :)

  AtbildētDzēst
 4. Andra - vairāk jau puiki svinēja! Mēs lielie tik nedaudz atbalstījām:)))
  Jā, Ieva līdz šim ko tādu nebija redzējusi! Gandrīz kā indiāņi pirms kaujas:D

  AtbildētDzēst