otrdiena, 2012. gada 17. janvāris

Vakara nodarbes:)


Šajās dienās pēc skolas notiek ziemas prieku baudīšana. Arī Larim. Viņš ir galvenais sniega piku ķērājs:D "Ābolīša" vilcējs gan nekāds;)


Pēc sniega priekiem  piegurums velk suņuku pie zemes un miegā atskan satrauktas rejas:))) Puiki iztur ilgāk, tumsa viņus netraucē nemaz un piekusums šķiet viņus panāk vien mājās ienākot.Ievai sniegs patīk mazās devās:D
Viņa labprātāk savā nodabā spēlējas ar krāsainām koka bumbiņām - pacietīgi ver tās uz mīkstās, pūkainās stieplītes.
Ar lielajām veicas itin raiti, ar mazajām - kādam lielajam jāiet mazliet palīgā pieturēt stieplīti, bet šķiet, ka drīz arī mazās bumbiņas pakļausies meitas "dresūrai":)))
Šo rotaļu kaut kad redzēju pāris ārzemju blogos un tagad to iedzīvināju arī Mūsmājās, lai Ieva trenētu sīko pirkstu muskulatūru - pūkainā stieplīte ( nemaz nezinu kā viņu pareizi sauc, pūkainā ir mans izdomājums:D) ir feins variants, lai mācītos vērt dažādus mazus priekšmetus.


Kad apnīk vērt bumbiņas, tās tiek izmētātas pa grīdu, vai barotas sunim:D

Pēc tam gan nebēdniece arī pati tās lasa, gan ne bez mana atgādinājuma...

Šovakar, gaidot mājās mīļoto vīrieti no Gaujienas, uztamborēju viņa rīta kafijas krūzei "mētelīti". Varbūt tiešām kafija krūzē glabāsies mazliet ilgāk karsta:))


Pelēkā krāsa tāpēc, ka mīļotajam cilvēkam tā ļoti patīk. Viņš man saka - paskaties cik pelēkajam daudz krāsu un toņu. Un tā jau patiesībā arī ir.
Akcentam oranžā poga no Ievas kārbiņas. Gribēju gan sākumā sarkanu bumbiņu, lai būtu kā dzērveņoga, bet Ieva pēdējo sarkano ir kaut kur aizganījusi:D Tāpēc oranža, kā pīlādžoga! :))

Lai omulīgs vakars Jūsmājās! :))

6 komentāri:

 1. Par to pelēko varu tikkai pievienoties vīra teiktajam!Dikti feina stieplīte, tik jautājums kā Tu tiki galā ar asajiem galiem?Un Ieva cik jau liela un gudra!

  AtbildētDzēst
 2. Kāds brašs meitēns, nodarbe nemaz nav no vieglajām! :)

  Foršs mētelītis krūzei!

  AtbildētDzēst
 3. foršas bildes, jo sevišķi ar gulošo suni - tā vien liekas, ka viņš smaida :)

  AtbildētDzēst
 4. Burvīgs pērļu savērums top meitiņai. Un krūzītes tērps arī - silts un skaists, kā ziemā pieklājās. :)

  AtbildētDzēst
 5. Ieva tāāāda malacīte! Cik labi ka bērns darbina pirkstiņus, saka ka tas ļoti attīsta smadzenes!
  Un savam vīram tu tik mīļu pārsteigumu sagatavoji. Viņš tak tagad noteikti vēl vairāk pārliecinās, ka tu viņu ļoti mīli!

  AtbildētDzēst
 6. Ηeya! I knoω this is kind of off-topic
  hoωeveг І had to ask. Doеs
  running a well-estаblіѕhеԁ blοg such aѕ уοurs taκe a massiѵe аmоunt ωoгk?
  Ι am cοmpletelу neω to operаtіng а blоg however Ӏ do write in my
  journal every day. І'd like to start a blog so I can easily share my own experience and views online. Please let me know if you have any kind of recommendations or tips for new aspiring bloggers. Appreciate it!

  Here is my blog post ... can you get rid of herpes

  AtbildētDzēst