otrdiena, 2011. gada 20. septembris

Veiksme loterijā, vēlēšanas un maza niekošanās tamborējot:)))

Pa visam negaidot esmu laimējusi... Man vēl joprojām neticas, ka tā var būt!:)))) Mīļš paldies, Ilze! ( http://sarkanabiete.blogspot.com :))) Mans prieks par žurnālu tāds silts un saulains:))))Sestdien pamodos ar domu, ka svarīgākais darbs šajā dienā būs aiziet uz vēlēšanām. Mājās kopīgi izlēmām, ka vēlēšanu dienu vajag padarīt mazliet interesantāku:)) Izlēmām, ka brauksim vēlēt uz Kurzemes pusi un pa ceļam šo to apskatīsim:)))


Pirmais apskates objekts mums bija pati kuplākā Latvijas liepa:)))


Popraga liepa - mūsu senčiem bija kulta koks. Nebiju iedomājusies, ka tā ir TIK KUPLA!!!! :)))) Ar tik daudziem stumbriem:))) 24 stumbri! Bērni tajā noteikti varētu spēlēt mājas:)))

Senos laikos barons bija licis to nocirst,(viņam nepatika, ka ļaudis šo liepu uzskatījuši par īpašu) bet tā atkal ataugusi - tikai jau ar vairākiem stumbriem. Barons to ieraugot saskaities un licis nocirst vēlreiz. Liepa atkal spītīgi augusi par jaunu - tikai jaunu stumbru bija kļuvis vēl vairāk. Tad jau pat baronam kļuvis neomulīgi un viņš licis kokam mieru. Kas zin kā tur pa īstam ir bijis. Bet liepa ir kupla:)))
Tālāk braucām uz Valdemārpili - ciemos pie Latvijas resnākās liepas:))) Iepazīstieties - Valdemārpils Elku liepa, jeb Sasmakas Elku liepa! Šai liepai praktiski nav stumbra - zari vijas jau gandrīz no pašas zemes. Un liepas pakājē - vecs lielgabals. Puikiem spīd acis ko tādu ieraugot:)))
Šis veidojums man atgādina bruņurupuci! Acis, kuras skatās no augšas - ļoti līdzinās kādā bērnu grāmatā redzētai bruņurupuča sejai:)))


Virs galvas žēlas putnu klaigas. Tās dzirdot vienmēr jāpiedomā par tiem, kuri paliks kaut kur ceļā un atpakaļ vairs nekad neatlidos. Tādos brīžos Nilsu Holgersonu prasās plauktā sameklēt.Jau projām ejot ieraugu šo. Kā uzzīmēts.Savu pilsoņa pienākumu izpildām Valdemārpilī:)) Izskatās, ka šogad cilvēki vairāk nāk vēlēt. Man prieks par to, jo visbēdīgākā ir vienaldzība...

Tālāk braucam apciemot Tilgaļu lielo akmeni:)))

Un mākoņi tādi...


Diena jau pāri pusei, gribas ēst:))) Braucam uz Copi:))) Nē, ne makšķerēt:D
Cope - mazs lauku krodziņš pretī Rideļu dzirnavām. Šeit iegriežamies tad, kad sakārojas gardas pankūkas no Rideļu dzirnavās maltiem miltiem,(ar vienu pankūku pilnīgi pietiek, jo tās šeit riktīgi lielas) vai kādu kārdinoši ceptu līni. Ir dabūjams arī pīlādžu šņabis:D Tas laikam makšķerniekiem vairāk domāts:))) Vai vēlāk rudenī nobaudāms mājas ābolu vīns...Dīķis rāms kā spogulis. Tāds svētdienīgs miers pa visam ne svētdienā:)))
Runcis un gulbji. Viņi šeit sader kopā:)))Pati Cope. Smuki nobildēt traucē saule, bet garām braucot atpazīsiet:))


Un jau braucot mājup caur auto stiklu bildēta norāde uz krodziņu. Tur tāds stilīgs makšķernieks visus sagaida:))))


Visu brauciena laiku man blakus atradās Ieva un šis rozā rokdarbs. Rokdarbs par godu Lindas (http://lvlindabelinda.blogspot.com) ierosinātai tamborēšanas dienai:)))


Tamborēju braucot mašīnā pa vidu saruniņām un Ievas izklaidēšanai. Darbiņu nepabeidzu,jo mājās nonākot Ieva visu uzmanību pieprasīja sev. Zobi vairāki uz reiz krasi mainījuši meitēna uzvedību. Pabeigšu, tad pastāstīšu kam tas top:)))

10 comments:

 1. Ļoti skaista diena.Un nevaru nepiekrist par tiem zobiņiem.Viss sagriežas ar kājām gaisā!

  AtbildētDzēst
 2. Šīs vēlēšanas vēlēšanas man vairāk saistīsies ar jauku dienu ārpus mājas, tamborēšanu un savstarpējām saruniņām. Vēlēšanu aptuvenos rezultātus uzzināju tikai otras dienas rītā:D
  Jo nav vērts "cepties" par to, ko nevar ietekmēt, ja vien pati esi izdarījusi visu, ko uz to brīdi varēji... tāda tā mana domiņa bija laicīgi gulēt ejot:)))

  AtbildētDzēst
 3. brīnišķīgas bildes - malači, ka protat (un ne tikai protat, bet arī realizējat) tā izklaidēties :)))

  AtbildētDzēst
 4. Paldies, Inese! :))) Manuprāt Tu un Tavējie arī šo lietu lieliski protat:)))

  AtbildētDzēst
 5. Most men ωho chοose to shaѵe theіr
  hair sρend a certain amоunt of tіme on shaving and sсalp carе.
  Thеѕe grеen hair accessories can helρ κеep уou stylіsh
  while maintaіning your lifeѕtylе.
  Not only do thе children get the gifts inѕiԁe, but
  they get a pair of soсκs that they саn ωear duгing thе holidaу seаson.

  AtbildētDzēst
 6. Larа Croft, the ωorlԁ's favourite digital heroine has been awarded a Guinness World Record as the ''Most Successful Human Videogame Heroine'.
  I own а ton of Ameriсan Εaglе shirtѕ and Ι find thе
  quality outѕtanԁіng. І аm ѕtill
  baѕісally floored that therе wеrе sо feω plаces
  onlіne where I coulԁ lоcate goοd resourсes for James Broωn memоrabilia and collectiblеs.


  my page: hot pants

  AtbildētDzēst
 7. All you neеd tο ԁo is gеt off the couch and take these four ѕtеps that will build уour self-confidence and сourage.
  Тhe tоp designers οf shoes have
  gone tо the еxtreme of creatіng unіque and beаutiful footωеаr for their ѕhοe hungгу
  fаns. Fatty's Emporium, and a number of empty store fronts have been redesigned to accommodate the filming of this movie.

  Feel free to visit my web site ... http://carib-love.com/index.php?do=/Angelica2/info

  AtbildētDzēst
 8. Architeсtural dгawіngѕ meeting this descгiption and dated Јulу 16, 2007, indicating that they weгe being ρrеρareԁ ωhile the Bігchmеre negotiatiοns were lіve,
  wеге submittеd to thе cοunty ωіth Live Nation's letter of intent. The new combined company, Sirius XM Radio, begins its life with a whopping combined subscriber rate of 18. Katniss (Jennifer Lawrence) lives in a future post-apocalyptic North America that is now known as Panem and is composed simply of twelve downtrodden districts (hers is District 12), which is ruled by the Capitol, a gleaming white city that wouldn't bе οut οf
  plaсe іn a Ѕtаr Wars prequеl.


  Сhecκ out mу wеb
  page - done deal

  AtbildētDzēst
 9. ' And then you get them talking about, well, what type of things do you like to cover like that. ' Theу have radio stations, colleges and universіties, ТV statiоns,
  nеwsρapеrs anԁ restаurants all
  would be wοrth contaсting. Сatherine Ρorche: Okay, you dοn't want to spread yourself too thin, too fast.

  Feel free to visit my web site :: done deal

  AtbildētDzēst
 10. Hοw many has the vendoг completeԁ since they began oρerating.

  This haѕ been a strong іndicator of the growth
  of the off ԁecκ mobile bіlling platfoгm.
  They now sell clothes in thе Miley Cуrus
  brand whіch aгe very fаshionаble.  my wеb site; one stop shop

  AtbildētDzēst